کتاب کیهان‌شناسی لیدل آخرین ویرایش (2015) بزودی توسط رمز منتشر می‌شود. پس از وقفه‌ای در آماده‌سازی نسخه 2015 و اعمال ویرایش‌هایی که بصورت مکتوب در اختیار ناشر پیشین قرار گرفته بود و مدت‌ها بی‌پاسخ ماند و به محض تذکر اینحانب چاپ‌های مجدد می‌خورد، طی سه هفته آینده این کتاب در دسترس همگان خواهد بود. کتاب در بخش فنی آخرین مراحل خودش را می‌گذراند. لینک توصیف و فروش کتاب در نام کتاب ابتدای این پاراگراف فعال است. امکان پیشفروش این کتاب و کتاب جدیدی که طی یک هفته آینده رونمایی رسمی می‌کنم، توسط نشر رمز فراهم خواهد آمد.

لازم به ذکر است به وکالت از اینجانب و بطور مستقل نشر رمز از نشر باشگاه دانش‌پژوهان جوان برای تخلفات ده ساله حداقل در مورد کتاب‌های من و عدم پاسخگویی، شکایت رسمی شده و چند جلسه دادگاه این شکایت برگزار شده. در مواردی شاهد حواشی بودم که بسیار خوشحال خواهم شد افراد حقیقی که با وجود اطلاع از وضعیت کتاب در نجوم آماتوری (که کیهانشناسی رشته تحصیلی این اشخاص هم نیست) درباره این کتاب که مورد شکایت اینجانب هم بود، مسائل عجیبی مطرح کرده‌اند مکتوب کرده و به عنوان اعاده حیثیت طبق روال شخصی خودم بصورت حقوقی صحبتی با ایشان داشته باشم. من به حواشی نجوم آماتوری و گره‌گشایی از التماس برای دیده شدن که توسط عده کمی همواره باعث تاسف مخاطبین نجوم بوده، هیچ پاسخی نمی‌دهم. از حوصله و اهمیت خارج هستند. نقدهای اساتید و دانشجویان گرایش گرانش و کیهانشناسی را که دریافت کردم اعمال شده‌اند و ناشر قبلی هم در دادگاه محکوم شده و همچنان بررسی تخلفاتش ادامه دارد. هر نوع ادعای کذب قطعا برای نویسنده و محل انتشار بار حقوقی خواهد داشت.

این کتاب بعد از دوره دشوار شخصی و شروع تحقیق تخلف ده سال ناشر از کارهای اینجانب (و بطور قطع کتاب‌های دیگران) بروزرسانی شده و امیدوارم مقبول دانشجویان و اساتید بیفتد.

 

فرهاد ذکاوت

مرداد 1400

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *